Meist

Köögiklaas.ee omab interjööri dekoor- ja fotoklaaside valmistamisel pikaajalist kogemust. Esimesed tooted valmistasime aastal 2013 – kõige esimeseks fotoklaasiks osutus Optiwhite-klaasi taustal mustvalge Brooklyni silla panoraam. Sealtmaalt on klaasi kasutamine köögi tööpinna taustana hüppeliselt kasvanud ning dekoorklaasist on saanud uus trend.

Üha suurenev nõudlus kvaliteetsete toodete järgi ajendas meid looma veebilehte köögiklaas.ee ning täna on meie eesmärk pakkuda klientidele üle Eesti populaarseid ja trendikaid taustaklaasi lahendusi, millel oleks parim hinna ja kvaliteedi suhe.

328 m²
Taustaklaase
165
Rahulolevat klienti
143
Loodud disaini
5
Aastat kogemusi

Juhtiv dekoorklaase pakkuv ettevõte Eestis

Meie visioon on olla juhtiv dekoorklaase pakkuv ettevõte Eestis, mis pakub oma klientidele kvaliteeti ning silmapaistvaid disainlahendusi erinevate taustaklaaside kaudu. Meie konkurentsieeliseks on kogemused ning tipptasemel partnerid klaasitööstuse valdkonnas. See on ühtlasi vundament meie visioonidele.

Esmaklassiline toode nõudlikule kliendile

Esmaklassilised tooted vajavad esmaklassilisi vahendeid ja tehnikat. Kompromisse ei kannata ka materjalide valik. Klaas kui materjal on äärmiselt kapriisne, mistõttu peab sellega täpselt ringi käima. Kasutame vaid kõige kvaliteetsemaid materjale ja masinaparki, kogemustega partnereid ja tasemel meeskonda. Ikka selleks, et luua meie klientidele kvaliteetseid ja vastupidavaid tooteid.

Meie sõbrad on meie teadmised

Mis puudutab tootmisprotsessi, siis soovime jääda n-ö oma liistude juurde. Nii saame keskenduda enda parimatele oskustele ja anda panus just õigete protsesside juures. Ainult nii suudame kontrollida ja veenduda, et iga meie esmaklassilise dekoorklaasi tootmisahela protsessi viib läbi oma ala spetsialist.

Paindlikkus - võimalus valida meelepärane

Soovime pakkuda klientidele paindlikke lahendusi alates klaasi projekteerimisest kuni disaini valmistamise ja paigaldamiseni.
Huvitavad ja hullumeelsed ideed on just need, millega meie poole pöörduda – oleme rohkem kui avatud nendes kaasa lööma. Innustame ja kutsume kõiki meie kliente ning klaasimaailmast huvitujaid julgelt meiega koostööd tegema.