Tellimine


Projekteerime, paigaldame ja tarnime


Köögiklaas.ee

1. Mõõtmine ja projekteerimine

Taustaklaasi loomisprotsess algab korrektsest mõõdistamisest. Üldiselt teostame klaaspindade mõõtmised ise, mispuhul jääb vastutus meie kanda. Kliendil tarvitseb sellisel puhul vaid klaaslahenduse valmimist oodata.

Mõõdistamise järel koostame projekti, mille järgselt kaardistame kliendi soovid ja tingimused, mille hulka kuuluvad klaasi tüüp, paksus, disain ja paigaldusviisid.

Köögiklaas.ee

2. KLAASI VALMISTAMINE

Klaastooriku valmistamine on taustaklaasi protsessi keskpunkt. Pärast jooniste ja projekti koostamist luuakse spetsiaalse CNC-pingi abil lõigatud taustaklaasi toorik.

Tooriku lõikamise ja avade freesimise järel klaas karastatakse. Karastamise käigus kuumutatakse klaas üle 600 °C (sulamispunkt) ja seejärel jahutatakse koheselt maha. See protsess teeb klaasi umbes viis korda tugevamaks kui tavaline klaas ning muudab klaasi purunemise korral ohutuks.

Köögiklaas.ee

3. DISAINIMINE

Selles etapis disainitakse, prinditakse ja lamineeritakse klaasi tagapind prinditud disainkilega. Tulemuseks on klaas, mille tausta ehib enda valitud pilt ja disain. Antud protsess muudab interjööri ja köögi kujundamise võimalused lõputult loominguliseks.

Tavalise läbipaistva dekoorklaasi puhul seda protsessi üldiselt ette ei võeta. Vajadusel kasutatame läbipaistvat laminaati turvakilena, et purunemise korral klaas pisikesteks kildudeks kokku ei variseks ja koos püsiks.

Köögiklaas.ee

4. PAIGALDAMINE

Paigaldamise protsess on täpne töö, mida saab teostada mitmesuguste kinnitamismeetodite abil. Levinumad viisid on kruvidega kinnitamine ja äärte silikoonimise abil fikseerimine.

Nii palju kui on erinevaid maitseid, on ka erinevaid eelistusi. Praktikas on kruvidega kinnitatud klaasi lihtsam eemaldada. Samuti on sellisel viisil prinditud disaini lihtsam vahetada. Nii pole tarvis uut klaasi toota, vaid vana disain eemaldada ning uus printida ja kleepida.


Tellimisprotsess


Hinnapakkumine_ikoon2

Hinnapakkumine

 1. Hinnapakkumise saamiseks palume teil saata tausta ligikaudsed mõõdud ja pistikupesade arv meie e-postile: info@köögiklaas.ee.
 2. Juhul kui soovite ka meiepoolset mõõdistamise, transpordi ja paigalduse hinnapakkumist – palume kirjaga kaasa lisada täpne aadress.
 3. Seejärel koostame ja saadame teile soovitud hinnapakkumise.

Terviklahendus_ikoon2

Tellimuse kinnitamine

 1. Sobiva pakkumise korral koostame teile vastava ettemaksuarve tellimuse kinnitamiseks.
 2. Kõik taustaklaasi tellimused on ettemaksu alusel. Tellimus loetakse kinnitatuks alates ettemaksuarve laekumise hetkest.
 3. Kui olete tellinud ka meiepoolse mõõdistamise, võtab meie projektijuht teiega peale tellimuse kinnitamist ühendust.

Mutter_ikoon2

Tootmine ja paigaldus

 1. Taustaklaaside tootmine võtab aega lähtuvalt klaasi tüübist, kogusest ja töömahust keskmiselt 21–28 tööpäeva.
 2. Klaasi(de) valmimise korral teavitab meie projektijuht teid e-posti ja/või telefoni teel.
 3. Meiepoolse paigalduse puhul võtab meie projektijuht teiega ühendust, et selgitada välja paigalduse täpne aeg.

Garantii_ikoon2

Garantii

 1. Kõikidele meie toodetele kehtib garantii ja vahetusõigus, kui tellitud tootel esineb defekte, transpordi kahjustusi jms.
 2. Mõõdistamise garantii alla kuuluvad ainult need taustaklaasid, mis on meie poolt mõõdistatud.
 3. Kliendi poolt mõõdistatud ja mittesobiva klaasi eest meie meeskond ei vastuta. Soovitame kasutada meiepoolset mõõdistamist.
 4. Pretensioonide esitamise aeg alates toote kättesaamisest ja paigalduse hetkest on 14 päeva.