Töö kirjeldus

6 mm kirgas klaas
Karastatud ja servlihvitud
Kinnitatud ilukruvidega
Ühel klaasil fotoprint, teine klaas ilma prindita

Selle projekti puhul oli meie kliendil kindel soov – kasutada köögi poolel elutoa tapeedi mustrit. Sellest tulenevalt tegime ülesvõtte kliendi tapeedist ning töötlesime digitaalselt kujundusfailiks, mille printisime läbipaistvale kilele.

Läbipaistva kile mõte on antud köögi puhul selles, et disaini ja rooside taustavärv jääks sarnaseks, mis seinte viimistlusel kasutatud on. Parempoolse nurga ja tööpinna tausta katsime ära tavalise läbipaistva klaasiga, millele fototausta seekord ei töödelnud.

Kuigi paigaldusel kerkisid esile mõningad ettenägematud probleemid, segavad viimistluse defektid ja seinte kõverused, said meie paigaldajad siiski olukorraga leidlikult hakkama ning lõpptulemus jäi väga kaunis.

NB! Pöörame tähelepanu visuaalsele viperdusele – pildil on näha, et fotoga taustaklaasi alumisel poolel on tööpinna peegeldus. Antud peegeldus võib jätta mulje nagu oleks taustaklaas ainult pooleldi disainiga kaetud. Tegelikult on kogu klaas üleni lamineeritud läbipaistval taustal disainiga.

Koov_2
Koov_1

Kliendi tagasiside

“Suured tänud kauni klaasi eest. Paigaldamisel oli tõesti mõningaid takistusi, kuid õnneks said kõik mured leidlikult lahendatud. Ise olen juba klaasiga nii ära harjunud nagu see oleks seal kogu aeg olnud. Ühesõnaga olen väga rahul ja perenaise rahulolu on kõige olulisem. 

Kõike ilusat ja edu edaspidistes töödes!”
– Külli